بلیط هواپیما لحظه آخری سالوا سفر
اطلاعات گردشگري و بليط هواپيما

اطلاعات گردشگري و بليط هواپيما

همسفر خوب كيست؟

8833_fellow-traveler 

  

همسفر خوب كيست؟

  

براي همسفر خوب بودن، تاكتيك‌ هاي زياد و مشخصي وجود دارد كه مي‌تواند شما را در چشم دوستانتان يك انسان خوش سفر نشان دهند. هميشه در سفر اتفاق‌هايي عجيب و دور از ذهن مي‌افتد كه بدون شك بعدها از آن با هيجان تعريف مي‌كنيد. گم شدن كيف پولتان، ريختن آب روي پاسپورت‌ها، گم شدن در طبيعت و…مهم اين است با همه‌ي اتفاق‌ هاي غير قابل پيش‌ بيني از ما به عنوان يك فرد خوش سفر ياد كنند. با هم به بعضي از اين نكات نگاهي مي اندازيم. 


▪️ زماني را صرف تنهايي كنيم.

همه‌ ما دوست داريم لحظاتي را براي خودمان در تنهايي سر كنيم. فرقي نمي‌كند، مادرمان باشد، همسرمان يا دوستمان. اجازه بدهيد همسفر شم  در سفر دقايقي را براي خود تجربه كند. خودتان نيز مي‌توانيد به يك كافه و يا تماشاي يك جاذبه ديدني برويد. حتي بهتر است، در زمان خستگي و پياده‌ روي‌ هاي طولاني از صحبت كردن‌ هاي طولاني پرهيز كنيم و بگذاريم اطرافيانمان به موسيقي مورد علاقه‌ شان گوش دهند. 

ادامهـ مطلبـ
| ۱۹ آذر ۱۳۹۶ | ۰۳:۵۴:۲۱ | سعيد
همسفر خوب، همسفر چيست، همسفر چگونه باشد، سفر و همسفر خوب،
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
اطلاعات گردشگري و بليط هواپيما
نام عنوان 。。。

با شرح مختصر 。。。

NEW

جستجوگر

درباره ما

شركت سالواتراول تمامي اطلاعات قبل از سفر را براي شما ارائه مي كند. از تهيه بليط هواپيما و مكان هاي ديدني شهر يا كشور مورد نظرتان تا رزرو هتل و بليط برگشت. اگر قصد مسافرت داريد ابتدا اطلاعات خود را درباره قيمت بليط هواپيما به مقصد مورد نظر افزايش دهيد تا بتوانيد بهترين قيمت بليط هواپيما را پيدا كنيد. ما براي شما يك موتور جستجوگر بليط هواپيما ايجاد نموديم تا شما با وارد كردن مبدا و مقصد خود بتوانيد ارزان ترين بليط هاي رفت و برگشت لحظه آخري را بيابيد. با ما همراه باشيد.

رمزینه بارکد


آمار

افراد آنلاين : 1
بازديد امروز : 6
بازديد ديروز : 18
بازديد كل : 9085

↑ برو بالا

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان